About Us

Welcome to IOISIS

IOISIS ailesinin kurumsallaşma temellerini 2020 yılının ilk günlerinde attık ve IOISIS – Yazılım & Otomasyon Sistemleri olarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Bristol merkezli olan ve Daleware ve İstanbul’da birer şubesi bulunan firmamız ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında yer alan firmalara özel yazılım çözümleri üreterek başarılarınıza öncülük etmeye devam ediyor.

Our Team

Yasin Sengul

Creative Director

Zeynep

Art Director

Batu Tomas

Software Developer

Can Tomas

Graphic Design

Furkan At

Social Media Manager

Our Story

Dijitalleşmenin hızı nedeniyle firmaların çağa ayak uydurması ve pazarda kendilerine yer bulması oldukça önemli. Bu noktada ürettiğimiz yazılım çözümleriyle müşterilerimizi dijital dünyaya kolayca adapte ediyor, başarılarına gururla katkı sunuyoruz. Resmi açılışımızı yaptığımız 2020 Mart ayından bu yana, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisine rağmen müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet ile %400 büyüme kaydettik.

2020 Haziran ayı itibarıyla kafe, restoran gibi hizmet veren işlemler için ürettiğimiz yazılım çözümleri ile mobil cep telefonlarından temassız ulaşabilecekleri menüler geliştirdik. Bu sayede hem müşterilerin menülere temas etmeden ulaşmasını sağladık hem de içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte daha da önemi artan işletmelerin hijyen ortamına katkı sunduk. Geliştirdiğimiz bu sistemi global pazarlar da dahil olmak üzere 800’den fazla işletmeye sunarak hem işletmelerin hem de müşterilinin memnuniyetiyle sonuçlandırdık. Sektörlerin ihtiyaç duydukları analiz ettiğimizde bu sistemi devamlı olarak bir adım ileri taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyor ve tüm sektörlere entegre etmeyi hedefliyoruz.

Gücümüzün kaynağı ekibimizle birlikte tam 21 yıldır bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz.

Our Office